
Ліжко односпальне Мікі Маус
от 8 175 ₴
- +380 (96) 388-90-000983869000 ТЦ Новая Маркет, ул. Б.Хмельн. 188
- +380 (63) 388-90-00ТЦ Затишна Оселя, пр. Ч. Калины 59
- +380 (95) 568-90-00ТЦ Шувар, пр.Червоної Калини 36
- +380 (67) 782-90-00Меблевий ряд, Луганська 8
- В наличии
Детальний опис:
Матеріал масив буку
Покриття лак/емаль
|
Габарит ліжка |
на 7см. більший від спального місця |
|
Загальна висота |
65 см |
|
Навантаження на 1 спальне місце |
120 кг |
|
Глибина посадкового місця матрацу |
7см. |
|
Висота від підлоги до спального місця |
26,5см |
|
Основа під матрац |
ламель гнута ортопедична (ширина - 5,3см., між ламелями - 4см) |
|
Вага ліжка |
36-38кг |
|
Загальний об'єм упаковок |
0,09 - 0,11м3 |
|
Гарантійний термін |
18міс |
* Через особливості налаштування Вашого екрану, кольорова гама може відрізнятися від фактичного кольору виробу.
** В цілях безпеки фабрика не надає заглушок на шурупи.
Усі ліжка виготовляються під замовлення. Термін виготовлення 14-30 робочих днів.
Наявність на складі уточнюйте у менеджерів.
За бажанням Ліжко може бути докомплектоване виїздними шухлядами :
- ДСП ( фасад-бук,корпус -ДСП, низ-ХДФ) - 2640грн. за 2шт.
- Букові ( фасад-бук,корпус-бук,низ-фанера) - 4300грн. за 2 шт.
- ролики прорезинені входять в ціну
- ліжко може бути докомплектоване захисним бортом - 905грн.
Доставка і оплата
Способи доставки :
Самовивезення
Ви забираєте своє замовлення в слушний для Вас час, заздалегідь погодивши усі деталі з менеджером Доставка по Львову:
Вартість доставки до підїзду становить 200 гривень.
Доставка перевізником по Україні
Перевізником по території України : Новою поштою, Автолюксом, Нічним Експресом, . Товар вирушає за умови передоплати. Переказом на картковий рахунок в Приват Банку.
Післяплатою (Наложенным платежом)
післяплатою(оплата товару готівкою при отриманні товару). Перевізником по території України : Новою поштою
Доставка по Україні ТК «Інтайм», «Делівері», «Нова пошта»
Доставка по всій Україні.
Також Ви можете подивитися:
Двоярусні ліжка Ліжка одноярусні Ліжка двоспальні
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Дримка |
| Размеры рекомендуемого матраса | 80х200 |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер спального места | 80х200 |
| Цвет | Бук |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 205 см |
| Ширина кровати | 87 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 65 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Розмір | 80х200 |
- Цена: от 8 175 ₴







