
Ліжко тріо Бембі
от 20 735 ₴
- +380 (96) 388-90-000983869000 ТЦ Новая Маркет, ул. Б.Хмельн. 188
- +380 (63) 388-90-00ТЦ Затишна Оселя, пр. Ч. Калины 59
- +380 (95) 568-90-00ТЦ Шувар, пр.Червоної Калини 36
- +380 (67) 782-90-00Меблевий ряд, Луганська 8
- В наличии
Ціна вказана без нижнього переднього борта. ( борт + 905 грн)
Ціна вказана за тонування лаком , фарбоване
Детальний опис:
Ширина 860 мм.
Висота 1950 мм.
Довжина 1960 мм.
Спальне місце: 800*1900
800*1800( нижній ярус)
Матеріал: дерево (бук)
Двоповерхове ліжко виготовляється з міцної та екологічно чистої деревини – масив карпатського бука
Конструкція ліжка складається з окремих ліжок, які можуть використовуватись як три одноярусні ліжка.
Розмір спального місця – 190 х 80см,
Основа під матрац – ортопедичні гнуті ламелі
За бажанням двоярусне ліжко комплектуються виїздними шухлядами :
- ДСП ( фасад-бук,корпус -ДСП, низ-ХДФ) - 2460грн. за 2шт.
- Букові ( фасад-бук,корпус-бук,низ-фанера) - 4300грн. за 2 шт.
- ролики прорезинені входять в ціну.
Підвищена безпека цієї моделі – високі задні спинки ліжок .
(висота від деревянного настилу до верха захисного бортика – 37см)
Ліжко двоярусне, дитяче односпальне.:
Ліжко двохярусне, двоярусне ліжко Львів Том і Джері.
На інші ліжечка можна подивитися тут.
Термін виготовлення 20-30 днів
Доставка по Україні ТК «Інтайм», «Делівері», «Нова пошта»
Також Ви можете подивитися:
Двоярусні ліжка Ліжка одноярусні Ліжка двоспальні
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Количество спальных мест | 3 |
| Материал изготовления каркаса | натуральное дерево |
| Размер спального места | 80х200 |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры детской кровати | |
| Длина детской кровати | 209 см |
| Глубина детской кровати | 87 см |
| Общая высота детской кровати | 185 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Розмір | 80х200 |
- Цена: от 20 735 ₴


