
Ліжко двоярусне з підйомним механізмом Бембі.
от 26 312 ₴
- +380 (96) 388-90-000983869000 ТЦ Новая Маркет, ул. Б.Хмельн. 188
- +380 (63) 388-90-00ТЦ Затишна Оселя, пр. Ч. Калины 59
- +380 (95) 568-90-00ТЦ Шувар, пр.Червоної Калини 36
- +380 (67) 782-90-00Меблевий ряд, Луганська 8
- В наличии
Детальний опис:
Матеріал масив буку
Покриття лак/емаль
|
Габарит ліжка |
на 7 см більший від спального місця по ширині; на 9 см більший від спального місця по довжині |
|
Загальна висота |
185 см |
|
Навантаження на 1 спальне місце |
120 кг |
|
Глибина посадкового місця матрацу |
7см. |
|
Висота від підлоги до спального місця |
нижнього - 26,5 см; верхнього - 131 см |
|
Основа під матрац |
нижнє спальне місце - решітка букова (ширина планки - 8см., крок між планками- 9,5-10,5см.) |
|
Вага ліжка |
96 - 100кг |
|
Загальний об'єм упаковок |
0,32 - 0,35м3 |
|
Гарантійний термін |
18міс |
Висота захисного борта безпеки 38 см
(від основи під матрац)
Ліжко-трансформер так
Сторона входу ліва, права, універсальна
* Через особливості налаштування Вашого екрану, кольорова гама може відрізнятися від фактичного кольору виробу.
** В цілях безпеки фабрика не надає заглушок на шурупи.
Усі ліжка виготовляються під замовлення. Термін виготовлення 14-30 робочих днів.
Наявність на складі уточнюйте у менеджерів.
Ліжко може бути докомплектоване нижнім захисним бортом - 1041 грн.
Доставка по Україні ТК «Інтайм», «Делівері», «Нова пошта»
Також Ви можете подивитися:
Двоярусні ліжка Ліжка одноярусні Ліжка двоспальні
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид кровати | двухъярусная кровать |
| Количество спальных мест | 2 |
| Материал изготовления каркаса | натуральное дерево |
| Материал изготовления фасада | натуральное дерево |
| Основание спального места | деревянные ламели |
| Максимальная нагрузка на спальное место | 200 кг |
| Размер спального места | 80х200 |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры детской кровати | |
| Длина детской кровати | 209 см |
| Глубина детской кровати | 87 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 80 см |
- Цена: от 26 312 ₴
- Способ упаковки: Ліжко упаковане у стрейч ленту. При відправленні по Україні та за кордон ми упаковуємо ліжко в картон. ( Упакування ліжка в картон у ціну не входить, вартує 50 гривень








