
Ліжко двохярусне Мауглі
от 18 164 ₴
- +380 (96) 388-90-000983869000 ТЦ Новая Маркет, ул. Б.Хмельн. 188
- +380 (63) 388-90-00ТЦ Затишна Оселя, пр. Ч. Калины 59
- +380 (95) 568-90-00ТЦ Шувар, пр.Червоної Калини 36
- +380 (67) 782-90-00Меблевий ряд, Луганська 8
- В наличии
Детальний опис:
Матеріал масив буку
Покриття лак/емаль
|
Габарит ліжка |
на 7 см більший від спального місця по ширині; на 9 см більший від спального місця по довжині |
|
Загальна висота |
170 см (можливість збільшення висоти - 185 см) |
|
Навантаження на 1 спальне місце |
120 кг |
|
Глибина посадкового місця матрацу |
7см. |
|
Висота від підлоги до спального місця |
нижнього - 26,5 см; верхнього - 116 см |
|
Основа під матрац |
ламель гнута ортопедична (ширина - 5,3см., між ламелями - 4см.) |
|
Вага ліжка |
80 - 84кг |
|
Загальний об'єм упаковок |
0,27 - 0,30м3 |
|
Гарантійний термін |
18міс |
Висота захисного борта безпеки 38 см
(від основи під матрац)
Ліжко-трансформер так
Сторона входу ліва, права, універсальна
* Через особливості налаштування Вашого екрану, кольорова гама може відрізнятися від фактичного кольору виробу.
** В цілях безпеки фабрика не надає заглушок на шурупи.
Усі ліжка виготовляються під замовлення. Термін виготовлення 14-30 робочих днів.
Наявність на складі уточнюйте у менеджерів.
За бажанням Ліжко може бути докомплектоване виїздними шухлядами :
- ДСП ( фасад-бук,корпус -ДСП, низ-ХДФ) - 2829грн. за 2шт.
- Букові ( фасад-бук,корпус-бук,низ-фанера) - 4945 грн. за 2 шт.
- ролики прорезинені входять в ціну
- ліжко може бути докомплектоване нижнім захисним бортом - 1041 грн.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Дримка |
| Страна производитель | Украина |
| Вид кровати | двухъярусная кровать |
| Количество спальных мест | 2 |
| Материал изготовления каркаса | натуральное дерево |
| Материал изготовления фасада | натуральное дерево |
| Основание спального места | деревянные ламели |
| Максимальная нагрузка на спальное место | 120 кг |
| Размер спального места | 80х200 |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Габаритные размеры детской кровати | |
| Длина детской кровати | 209 см |
| Глубина детской кровати | 87 см |
| Общая высота детской кровати | 170 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Высота спального места | 165 см |
| Комплектация | |
| Стандартная лестница | Да |
| Защитный бортик | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Розмір | 80х200 |
- Цена: от 18 164 ₴
- Способ упаковки: Ліжко упаковується в картонні коробки та стрейч.










