
Ліжко дитяче Міккі Маус з підйомним механізмом.
от 13 775 ₴
- +380 (96) 388-90-000983869000 ТЦ Новая Маркет, ул. Б.Хмельн. 188
- +380 (63) 388-90-00ТЦ Затишна Оселя, пр. Ч. Калины 59
- +380 (95) 568-90-00ТЦ Шувар, пр.Червоної Калини 36
- +380 (67) 782-90-00Меблевий ряд, Луганська 8
- В наличии
Детальний опис:
Матеріал масив буку
Покриття лак/емаль
|
Габарит ліжка |
на 7см. більший від спального місця |
|
Загальна висота |
65 см |
|
Навантаження на 1 спальне місце |
120 кг |
|
Глибина посадкового місця матрацу |
7 см |
|
Висота від підлоги до спального місця |
26,5см |
|
Основа під матрац |
решітка букова (ширина планки - 8см., крок між планками- 9,5-10,5см.) |
|
Вага ліжка |
55-60 кг |
|
Загальний об'єм упаковок |
0,13 - 0,15 м3 |
|
Гарантійний термін |
18міс |
* Через особливості налаштування Вашого екрану, кольорова гама може відрізнятися від фактичного кольору виробу.
** В цілях безпеки фабрика не надає заглушок на шурупи.
Усі ліжка виготовляються під замовлення. Термін виготовлення 14-30 робочих днів.
Наявність на складі уточнюйте у менеджерів.
Ліжко може бути докомплектоване захисним бортом - 905грн.
За бажанням комплектується ортопедичними матрацами.
Доставка по Україні ТК «Інтайм», «Делівері», «Нова пошта»
Доставка по всій Україні.
Також Ви можете подивитися:
Двоярусні ліжка Ліжка одноярусні Ліжка двоспальні
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Дримка |
| Страна производитель | Украина |
| Материал изготовления каркаса | натуральное дерево |
| Материал изготовления фасада | натуральное дерево |
| Основание спального места | натуральное дерево |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры детской кровати | |
| Глубина детской кровати | 87 см |
| Длина детской кровати | 205 см |
| Общая высота детской кровати | 65 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Розмір | 80х200 |
- Цена: от 13 775 ₴









