
Ліжко трьохспальне Мауглі Тріо
от 20 305 ₴
+380963889000
- +380 (96) 388-90-000983869000 ТЦ Новая Маркет, ул. Б.Хмельн. 188
- +380 (63) 388-90-00ТЦ Затишна Оселя, пр. Ч. Калины 59
- +380 (95) 568-90-00ТЦ Шувар, пр.Червоної Калини 36
- +380 (67) 782-90-00Меблевий ряд, Луганська 8
- В наличии
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Детальний опис:
Довжина 1960мм
Ширина 860 мм.
Спальне місце: 800*1900
Матеріал: дерево (бук)
Триповерхове ліжко виготовляється з міцної та екологічно чистої деревини – масив карпатського бука
Ліжко покрите – сертифікованим матовим лаком італійського виробництва
Конструкція ліжка складається з трьох окремих ліжок, які можуть використовуватись як три одноярусні ліжка.
Основа під матрац – гнуті ортопедичні ламелі
За бажанням двоярусне ліжко комплектуються виїздними шухлядами:
- ДСП ( фасад-бук,корпус -ДСП, низ-ХДФ) - 2460. за 2шт.
- Букові ( фасад-бук,корпус-бук,низ-фанера) - 4300грн. за 2 шт.
- ролики прорезинені входять в ціну.
Широка гама кольрів. .
Підвищена безпека цієї моделі – високі задні спинки ліжок
(висота від деревянного настилу до верха захисного бортика – 37см)
Додатковий бортик на нижній ярус - 905 грн.
Термін виготовлення 20-30 днів
Доставка по Україні ТК «Інтайм», «Делівері», «Нова пошта»
Також Ви можете подивитися:
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Материал изготовления каркаса | натуральное дерево |
| Материал изготовления фасада | натуральное дерево |
| Основание спального места | натуральное дерево |
| Максимальная нагрузка на спальное место | 120 кг |
| Размер спального места | 80х200 |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры детской кровати | |
| Длина детской кровати | 209 см |
| Глубина детской кровати | 87 см |
| Общая высота детской кровати | 185 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Розмір | 80х200 |
- Цена: от 20 305 ₴





