
Ліжко трьохспальне Шрек+
от 20 045 ₴
- +380 (96) 388-90-000983869000 ТЦ Новая Маркет, ул. Б.Хмельн. 188
- +380 (63) 388-90-00ТЦ Затишна Оселя, пр. Ч. Калины 59
- +380 (95) 568-90-00ТЦ Шувар, пр.Червоної Калини 36
- +380 (67) 782-90-00Меблевий ряд, Луганська 8
- В наличии
Детальний опис:
Ширина 860 мм.
Довжина 1960 мм.
Спальне місце: 800*1900
Матеріал: дерево (бук)
Спальне місце нижнього висувного ярусу на 10 см менше по довжині. Тобто при спальному місці 190 нижній ярус буде 180см
Ліжко Тріо. Ліжко для трьох дітей. На три спальних місця. Виготовлене з масиву бука.
Ліжко покрите – сертифікованим матовим
Конструкція ліжка складається з трьох окремих ліжок, які можуть використовуватись як три 1-ярусних ліжка
Основа під матрац – ортопедичні гнуті ламелі
За бажанням двоярусне ліжко комплектуються виїздними шухлядами:
- ДСП ( фасад-бук,корпус -ДСП, низ-ХДФ) - 2460грн. за 2шт.
- Букові ( фасад-бук,корпус-бук,низ-фанера) - 4300грн. за 2 шт.
- ролики прорезинені входять в ціну..
Широка гама кольрів. Колір можна вибрати тут.
Підвищена безпека цієї моделі – високі задні спинки ліжок
(висота від деревянного настилу до верха захисного бортика – 37см)
Термін виготовлення 30днів
Доставка по Україні ТК «Інтайм», «Делівері», «Нова пошта"
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид кровати | двухъярусная кровать |
| Количество спальных мест | 3 |
| Материал изготовления каркаса | натуральное дерево |
| Размер спального места | 80х200 |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры детской кровати | |
| Длина детской кровати | 209 см |
| Глубина детской кровати | 87 см |
| Общая высота детской кровати | 185 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Розмір | 80х200 |
- Цена: от 20 045 ₴







