
Ліжко односпальне Немо з підйомним механізмом.
от 17 618 ₴
- +380 (96) 388-90-000983869000 ТЦ Новая Маркет, ул. Б.Хмельн. 188
- +380 (63) 388-90-00ТЦ Затишна Оселя, пр. Ч. Калины 59
- +380 (95) 568-90-00ТЦ Шувар, пр.Червоної Калини 36
- +380 (67) 782-90-00Меблевий ряд, Луганська 8
- В наличии
Детальний опис:
Матеріал масив буку
Покриття лак
|
Габарит ліжка |
на 7см. більший від ширини спального місця, та на 9см більший від довжини спального місця |
|
Загальна висота |
70см |
|
Навантаження на 1 спальне місце |
120 кг |
|
Глибина посадкового місця матрацу |
7см. |
|
Висота від підлоги до спального місця |
26,5см |
|
Основа під матрац |
решітка букова (ширина планки - 8см., крок між планками- 9,5-10,5см.) |
|
Вага ліжка |
55-60кг |
|
Загальний об'єм упаковок |
0,14 - 0,16м3 |
|
Гарантійний термін |
18міс |
* Через особливості налаштування Вашого екрану, кольорова гама може відрізнятися від фактичного кольору виробу.
** В цілях безпеки фабрика не надає заглушок на шурупи.
Усі ліжка виготовляються під замовлення. Термін виготовлення 14-30 робочих днів.
Наявність на складі уточнюйте у менеджерів.
Ліжко може бути докомплектоване захисним бортом - 1041грн.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Дримка |
| Страна производитель | Украина |
| Количество спальных мест | 1 |
| Максимальная нагрузка на спальное место | 120 кг |
| Размер спального места | 80х200 |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Габаритные размеры детской кровати | |
| Длина детской кровати | 209 см |
| Глубина детской кровати | 87 см |
| Общая высота детской кровати | 70 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Розмір | 80х200 |
- Цена: от 17 618 ₴










