Кошик
125 відгуків
+380963889000
+380974889000
+380989429000
+380955689000
+380633889000
Просто Дім. Ліжка, меблі та предмети інтер'єру для дому

Ортопедичні матраци Світ Сліп

Компанія Простодім презентує ортопедичні матраци Світ Сліп

18.09.14

Як вибрати ортопедичний матрац? Поради від менеджерів компанії Простодім.
Гарантією спокійного і здорового сну є правильно підібраний матрац. Такий виріб не можна здобувати, орієнтуючись на його зовнішній вигляд. Однак велика кількість характеристик призводить в розгубленість багатьох покупців. Ця стаття допоможе Вам розібратися в питанні вибору матраца. 

Пружинний або безпружинний? 

Матраци діляться на 2 категорії: 
пружинні; 
безпружинні. 
Пружинні матраци виготовляються на основі пружинного блоку типу: 
Bonnel (блок залежних пружин); 
Pocket Spring (блок незалежних пружин). 

Пружинний блок типу Bonnel - це класичний блок, пружини якого пов'язані між собою. При навантаженні стискуються не тільки пружини, на які чиниться тиск, але і всі сусідні. Це знижує анатомічний ефект (здатність матраца приймати форму тіла). 

Пружинний блок типу Bonnel відрізняється особливою пружністю. Пружний ефект не можна назвати гідністю або недоліком матраца; cкорее, це особливість, яка може комусь подобається, а комусь - ні. 

Головне достоїнство матраців, виготовлених на основі блоку залежних пружин, - невисока ціна. 

Наша компанія виробляє матраци Standard і Crystal на основі пружинного блоку Bonnel. 

Пружинний блок Pocket Spring - це блок, пружини якого поміщені у спеціальні тканинні мішечки. На відміну від пружинного блоку Bonnel, пружини блоку Pocket Spring не пов'язані між собою. Така конструкція блоку дозволяє кожній пружині точно реагувати на навантаження без залучення сусідніх пружин, що дозволяє пружинному блоку максимально точно повторювати форму тіла лежить на ньому людини. Здатність матраца повторювати контур тіла називається анатомічним ефектом. 

В процесі виробництва матраців ми використовуємо зонірованниє пружинні блоки Pocket Spring. Такі пружинні блоки мають 5 або 7 зон жорсткості, кожна з яких служить найбільш підходящою опорою зонам людського тіла: голови, плечей, лопаток, попереку, таза, стегон і литкового області. Це дозволяє забезпечувати якісну підтримку хребта в його природному положенні. Зональність досягається за рахунок використання дроту різного діаметру для різних ділянок матраца. 
На основі пружинного блоку Pocket Spring ми виробляємо матраци Pragmatic, Point, Respect, Optimum, Elite, Prestige. 
 


Безпружинні матраци виготовляються на основі одного або декількох шарів різних матеріалів. До складу безпружинних матраців може входити піна Foam, кокосова койра, латекс і ін. 

Піна Foam - це універсальний зносостійкий, гнучкий, міцний і гіпоалергенний матеріал, який широко використовується у виробництві матраців. У моделі Symbol цей матеріал є основою матраца і додає йому необхідну жорсткість. 


Койра - це волокно, яке отримують з горіха кокосової пальми. Койра має рослинне походження, а відповідно є екологічно чистим матеріалом. Кокосова койра володіє міцністю і довговічністю, стійка до максимальних навантажень і використовується для додання матрацу необхідної жорсткості. В асортименті ТМ Sweet Sleep безпружинний матрац, до складу якого входить кокосова койра, представлений моделлю Spark. 

Ці та інші матеріали можуть входити до складу наповнення і пружинних матраців. 

Натуральний латекс - екологічно чистий анатомичний матеріал, який виготовляють із соку дерева гевеї. Натуральний латекс володіє такими властивостями як висока еластичність, зносостійкість, гігієнічність і пружність. Латекс точно передає навантаження на пружинний блок, здатний витримувати високий тиск і відмінно відновлює первинну форму. За рахунок спеціальної перфорації латексу, матрац має декілька зон жорсткості і є «дихаючим». Матрац легко адаптується до контурів тіла, забезпечуючи рівномірну підтримку і правильне положення хребта під час сну. У нашому модельному ряду представлений ортопедичний матрац Prestige, до складу якого входить натуральний латекс. 

ViscoMemory - це інноваційний матеріал, який реагуючи на температуру і вагу тіла, ідеально повторює його контури і рівномірно розподіляє тиск по всій поверхні. Цей матеріал не робить відповідного тиску на тіло лежачого. Еластичний матеріал ViscoMemory дозволяє уникнути викривлення шийного відділу хребта, сприяє поліпшенню кровообігу і забезпечує оптимальну підтримку шиї. Наша компанія виробляє матрац Elite до складу, якого входить ViscoMemory.

Інші новини
Категорії
 • Понеділок
  10:00
  19:00
 • Вівторок
  10:00
  19:00
 • Середа
  10:00
  19:00
 • Четвер
  10:00
  19:00
 • Пʼятниця
  10:00
  19:00
 • Субота
  10:00
  18:00
 • Неділя
  11:00
  16:00
Мапа